• 90000, Закарпатська обл.,смт Міжгір'я, вул. Хустська, 62 A
  • +38 066 118 5187, +38 098 748 3198
  • motel.trembita@gmail.com
  • Щодня з 9.оо по 21.оо.
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Відпочинок в КАРПАТАХ.

Затишна «Трембіта» посеред гір!

     Справжній закарпатський відпочинок – це неодмінно живописні гори, цілюще повітря, затишні хатинки з дерева, гуцульська кухня, гірські прогулянки й колоритна атмосфера. Такий настрій створює мотель «Трембіта», який розташувався посеред гір, у мальовничому Міжгір’ї.

У гірському ансамблі відкривається заквітчана зелена територія з двома дерев’яними котеджами, рестораном, стилізованим під Гуцульщину, конференцзалою, сауною із контрастним басейном, альтанками з мангалом, дитячим простором.

Зупинитися у цьому місці – це вже романтика. Тут облаштували комфортні номери різних категорій із дерев’яними текстурами, карпатськими акцентами у дизайні та меблями ручної роботи. Справжня радість прокидатися у такій кімнаті, за вікнами якої відкриваються неймовірні краєвиди.

У горах можна дуже активно провести відпустку. Природа створює антураж, а дружелюбні господарі влаштовують насичений відпочинок з екскурсіями і розважальною програмою. У «Трембіті» запропонують верхову їзду, риболовлю, адже неподалік є ставок, є також велопрокат.

Зима – це, звісно, лижі. Мотель вдало розташувалася за 200 м від гірськолижного крісельного витягу. А до витягів у Пилипці та Ізках вам запропонують трансфер. У мотелі можна орендувати лижне спорядження, а також сани для зимових прогулянок.

Господарі потурбувалися про дозвілля найменших гостей: організовують анімаційну програму, на території є батут, гойдалки, настільний теніс та ігровий майданчик.


Неподалік мотелю знаходиться пляж, ставок. Гості мотелю можуть спробувати себе в ролі рибалки та замовити страви із упійманої власноруч риби.
50 м до найближчого магазину. 3,5 км до автовокзалу. 45 км до залізничної станції